top of page

P, 10. dets

|

Tallinn

Näojooga

Teretulemast õppima näojoogat Eesti parima näojooga juhendaja Evelin Märtson-Nava inspireerival juhendamisel

Näojooga
Näojooga

Aeg & Asukoht

10. dets 2023, 11:00 – 13:00

Tallinn, Metsaveere 4, 10913 Tallinn, Estonia

Sündmuse info

Teretulemast õppima näojoogat Eesti parima näojooga juhendaja Evelin Märtson-Nava inspireerival juhendamisel.

Näojooga eesmärk on vähendada juba tekkinud kortse, turseid, pigmendilaike kui ka nende ennetamine. Näojooga aitab tekitada kollageeni sünteesi, mis muudab naha nooruslikumaks ja elastsemaks.

-> Regulaarne praktiseerimine elavdab vereringet, lümfi liikumist ja ainevahetust, aktiveerib kollageeni ja elastiini tootmist, suurendab lihasmassi ja säilitab tugevust ja elujõudu meie luudes.

-> Nahk muutub säravaks, elastsemaks, on rohkem niisutatud ning omab ühtlasema tervema nahatooni. Samuti muutuvad näokontuurid ja vähenevad kortsukesed ning pinged.

-> Näojoogat on soovitav teha kvaliteetse näoõliga, mis tagab kerge libisemise ning samal ajal niisutab ja toidab nahka.

Enne näojoogaharjutuste tegemist jagab Evelin soovitusi, milliseid õlisid ja eeterlikke õlisid oleks hea enda naha toetuseks kasutada ning igaüks saab kohapeal luua oma näonaha tüübile vastava õlisegu näojooga praktiseerimiseks.

-> Näojooga harjutused ja näomassaaž mõjutavad meie naha kõiki kolme kihti - kõige pealmine kiht ehk epidermis, keskmine kiht ehk dermis ja sisemine kiht ehk hypodermis - samuti meie luid.

Aeg: pühapäev 10.12 kell 11.00-13.00 

Osaluspanus: 15 eur

Koht: Metsaveere 4, Nõmme

Registreerimine: Kohti on piiratud arv, koha tagab tasumine.

Palun tee ülekanne:

EE131010010103846015

Saaja: Triin Parktal

Selgitus: näojooga 10.12

Kohtumiseni näojoogatamas!

Jaga seda sündmust

bottom of page