top of page

Erilised teraapilised ja kvaliteetsed töötoad

Populaarsed töötoad, kus kõik osalejad on kaasatud ning saavad erilise emotsiooni, uusi teadmisi ning on ümbritsetud headest eeterlike õlide lõhnadest.

Töötoad sobivad hästi igale sündmusele, näiteks sünnipäeva peole, tüdrukuteõhtule, koolituste vahepalaks, meeskonna sündmusele, ettevõtte jõulupeole, laadale ja festivalile.

Lõhnaõli töötuba

Loo koos teistega endale jumalik lõhnaõli, kordumatu parfüüm mis paneb Sind iga päev eriliselt tundma. Kõik osalejad saavad valla lasta enda loovuse ning nautida puhtaimate doTERRA eeterlike õlide aroome.

- Imeline meeleolu. Loome meeli ülendava õhustiku, mis seob kõik osalejad ja annab suurepärase enesetunde. Sukeldume koos lõhnade ja aroomide maailma, saame teada nende päritolu ning kõik saavad tunnetada, mis lõhn just neid sel hetkel kõnetab. Kas on see midagi värskendavat ja kosutavat või hoopis midagi võrgutavat, või rahustavat ja sügavat. 

- Unikaalne nagu Sina. Nagu tõelised lõhnade loojad, lisame lõhnaõlisse põhja, südame ning tipunoodid ja pikendame baasõliga. Eeterlike õlide lõhnade valik on lai - kas Sulle meeldib pigem kerge või magus lilleline, värskem tsitruseline või mündine, sügavam puidune või sensuaalne vürtsine, või hoopis natuke kõike. 

- Isiklik heaolu. Enda loodud lõhnaõlile loob erilise väärtuse see, et iga osaleja saab teada mis omadused on tema valitud koostistel ning kuidas loodud parfüüm hakkab teda toetama iga päev.

Lõhnaõli töötuba 1h | 20€/ osaleja

Üle 10 osaleja korral on hind 15€/ osaleja

Väesegu töötuba

Kõige väekam töötuba, kus osalejad sukelduvad looduse väe ja heaolu maailma koos doTERRA terapeutiliste eeterlike õlidega. See unikaalne töötuba annab osalejatele võimaluse luua endale isiklik ainulaadne VÄE SEGU, mis annab erilise toetuse ja energia. Osalejad saavad väärtuslikke nippe kuidas enda väesegu muuta igapäeva rituaali osaks, et suurendada enda sisemist jõudu ja emotsionaalset tasakaalu. 

- Eksperdi juhendamine. Õpime tundma erinevate eeterlike õlide terapeutilisi omadusi ning kõik osalejad saavad endale luua toetava väesegu valides just need eeterlikud õlid, mis sel hetkel kõige enam kõnetavad. Osalejad saavad jagada enda kogemusi kas privaatselt või ka teistega ning aitan kõigil soovijatel jõuda just tema kõige väekama seguni.

- Looduse vägi. Eeterlike õlide seast leiavad kõik endale just selle toetuse ja väe, mida vajavad - kas rahustavat, lõõgastavat või motiveerivat, inspireerivat ja energiat andvat, hirme ja takistusi vabastavat, tervist parandavat või julgust andvat jpm.

- "I am Fabulous" retseptid. Osalejatel on võimalik luua enda väesegu kasutades Desiree De Lunae välja töötatud retsepte, millest paljude lemmikud on olnud: More Money Blend, I Love Myself, Release Your Fears, Still My Mind, In The Flow, Out of Darkness, Momentum, Manifestor's Blend, I am Fabulous. 

Väesegu töötuba 30min-60min | 20€/ osaleja

Üle 10 osaleja korral on hind 15€/ osaleja

Loodusliku apteegi töötuba

Huvitav ja informatiivne töötuba kus osalejad saavad teada palju kasulikku, nimelt kuidas enda tervist ja heaolu looduslikult ning tõhusalt toetada.

Avame osalejatele doTERRA imeliste kvaliteetsete eeterlike õlide maailma. 

- Teadmised ja oskused. Osalejad saavad teada kuidas eeterlikud õlid toimivad, kuidas neid kasutada, miks nad on nii tõhusad ja mida ning kuidas valida, et toetada enda tervist ja heaolu looduslikult.

- Heaolu ja tervise toetamine. Töötoas tutvustame parimaid ja puhtaimaid eeterlikke õlisid, mis aitavad leevendada igapäevaseid kergemaid sümptome, rahustada pingeid ning tõsta tuju.

- Proovi ja katseta. Kõik osalejad saavad nuusutada ja proovida kõiki huvi pakkuvaid eeterlikke õlisid. Näiteks saab avastada parimaid õlisid, mis leevendavad peavalu, lihaspingeid, stressi ja ärevust, ninakinnisust, kurguvalu, seedemuresid jne. 

- Lõhnade võlu. Toon osalejateni aroomiteraapia maailma teadmised - kuidas luua pingevaba õhkkond, millega tõsta energiat, mis peletab pealelõunase väsimuse ning tüdimuse ja tõstab motivatsiooni, loomingulisust.

- Kogemused. Töötoas tekib mõnus pingevaba õhustik, mis seob osalejaid. Osalejad saavad jagada enda kogemusi, küsida küsimusi ning kuulda edulugusid. 

Iga osaleja saab soovi korral kaasa ühe eeterliku õli testri.

Töötuba on võimalik ka online variandina.

Loodusliku apteegi töötuba 90min | 50€

bottom of page