top of page

E, 05. aug

|

Väänjärve talu

Harfi ehitus 2024

Ehita endale ise kauni kõlaga harf!

Harfi ehitus 2024
Harfi ehitus 2024

Aeg & Asukoht

05. aug 2024, 12:00 – 08. aug 2024, 05:00

Väänjärve talu, Lasila, 44401 Lääne-Viru County, Estonia

Sündmuse info

Kui Sulle meeldib harfi kõla ja oled unistanud oma harfist, siis oled jõudnud just õigesse kohta! 

Harfide ehitamise kursusel on Sul suurepärane võimalus  endale ise imeliselt helisev harf ehitada.

Kursusele on teretulnud nii muusikaga tihedalt kokkupuutuvad inimesed ja erinevate instrumentide tundjad aga ka need, kel puudub kogemus ja kes nootigi ei tunne.

Oma ehitatud pillil on võluvägi sees, sest sellele on ju ise hing sisse puhutud. Nii oma pilli ehitamine kui ka mängimine on teraapiline ja tervendav protsess.

Sellel kursusel saab harfi ehitamisega hakkama igaüks, selleks ei pea omama tisleri kogemusi. Raskemad ja aeganõudvamad detailid on meister eelnevalt valmis teinud ja Sinul jääb üle nelja kursusepäeva jooksul pill kokku panna, disainida ja lihvida. Juba keelte peale panemine võtab terve päeva.

Kursust viib läbi pillimeister Saksamaalt Markt Wald Klangwerkstatt´ist www.klangwerkstatt.de, kust tulevad ka pillide toorikud. 

Aeg: esmaspäevast neljapäevani 5.-8.08.2024

Hind: 420 eur + soovitud  pilli materjali tasu (materjali hind allpool iga pilli juures), lisandub majutus, toitlustus ja pilli koti tasu. 

Registreerumine:  registreeruda saab kuni 1. maini, kui veel kohti on. (Osalemise soovi korral soovitan kirjutada asap, kuna vahel saavad kohad enne tähtaega läbi müüdud). Registreerumiseks kirjuta triin.parktal@gmail.com, millist pilli soovid ehitada ja tasu tagastamatu ettemaks 420 eur (info tuleb meilga). Ülejäänud osa tasumine toimub kohapeal sularahas. NB! Peale 1.maid on ettemaks tagastatav vaid juhul, kui Sinu asemel leitakse uus osaline sama pilli ehitama või kui kursus jääb ära korraldajate otsusel.

Toitlustus: kohapeal pakutakse hommiku, lõuna ja õhtusööki. Toitlustuse hind ei sisaldu kursuse tasu sees. Hind täpsustub vahetult enne kursust.

Majutus: Kohapeal on majutus vaid telgis, hind 6 eurot ööpäev koos hommikusöögiga. Lähedal asuvad Laululinnu Hostel ja Lauli Loovstuudio kodumajutus.

Transport: kui tuled kursusele ilma autota, võta ühendust ja leiame koos viisi, kuidas kohale ja pilliga hiljem ära saad.

Pillid, mida saab ehitada, leiad siit: https://www.triinparktal.com/harfidjamuusika

Jaga seda sündmust

bottom of page